O suplementach “NUTRILITE”

Jedną z najstarszych i największych światowych firm produkujących wyłącznie naturalne suplementy jest pochadząca z Kaliforni firma Nutrilite.

W coraz bardziej poszukiwanej ofercie Nutrilite znajdują się witaminy, składniki mineralne, bioflowanoidy, antyoksydanty i inne wyłącznie naturalne suplementy.Nutrilite to jedyna firma, która kontroluje całość produkcji.

Rozpoczyna się ona od upraw,wyselekcjonowanych na dużą zawartość składników pokarmowych gatunków roślin.Uprawy są prowadzone na super ekologicznych farmach o łącznej powierzchni 2500ha Farmy te położone są w Kalifornii, Meksyku i na wyspach Puerto Rico.Na wszystkich farmach stosuje się: nawadnianie pól z własnych ujęć głębinowych, gdyż woda komunalna mogłaby zawierać konserwanty, nawożenie kompostem bez użycia nawozów sztucznych, rozsiewanie hodowlanych specjalnie dżdżownic, ugorowanie pól z równoczesnym wypasem na nich owiec między latami eksploatacji uprawowej dla wzbogacenia gleby w składniki odżywcze, używanie biedronek i innych owadów do walki ze szkodnikami zamiast środków chemicznych, uprawianie roślin wrogich w stosunku do szkodników i chwastów i wiele innych podobnych zabiegów to cechy prawie 70-cio letniej korporacji Nutrilite.

Zebrane rośliny kierowane są najpóźniej 2 godziny od ich zbioru na specjalne linie technologiczne.Tam powstają niezwykle bogate w witaminy, minerały i inne składniki roślinne(tzw.flowanoidy)koncentraty roślinne.Koncentraty te miesza się w odpowiednich proporcjach i tłoczy z nich odpowiednie porcje w postaci łatwo rozpadających się w przewodzie pokarmowym tabletek. Cały proces nadzorowany jest przez liczne badania naukowe i objęty rygorami rzadko spotykanymi w przemyśle farmaceutycznym.

Zapraszamy gorąco do zakupu książek dostępnych w naszym sklepie internetowym w których opisanych jest wiele uzależnień odżywiania i suplementacji oraz innych mechanizmów zachodzących w naszym organiżmie które mają bezpośredni lub pośredni wpływ na nasze zdrowie

palcomp